"Убойный политотдел" снова в строю!

Уважаемые читатели. Нас снова попытались вывести из строя. И снова отобрали домен. Но мы поменяли и домен, и хостинг, теперь наш хостинг не в Украине. Но главное – мы снова можем писать о том, что происходит в Украине и что происходит с Украиной. К сожалению, ничего хорошего не происходит, о чем мы честно писали и будем писать. И если вам нужна правда, а не пропаганда, которой занимаются практически все остальные украинские СМИ, то добро пожаловать на УБОП. 

Как создаются фейки и для чего они нужны?

Война – это не только там, где стреляют. И способов убийства человека сегодня разработано столько, что человечество может угробить себя раз двадцать. А то и больше. Современная война чрезвычайно технологична.  И один из способов ведения современной войны – информационные технологии. Которые тоже убивают. Постепенно.
Главная страницаЧтиво, Новости Украины
  →  
Чому нам так довго брехали?

Чому нам так довго брехали?

Распечатать | Просмотров:485
 Источник: УБОП   10, Ноябрь, Понедельник, 17-26, 2014 

Цікаво, про що думала та більша частина українців, які останні півроку в один голос кричали про "терористів" та "сепаратистів" на Донбасі, спостерігаючи за чергами на виборчих дільницях в Донецьку та Луганську? Як на мене, ці фотографії з Донбасу дуже показові. Сам факт приходу людей на дільниці – це демонстрація думки й позиції жителів Сходу.

 

Вісім довгих місяців нам розказували і про агресію Росії, і про путінських агентів-терористів, і про бідних луганчан та донеччан, яких ці "путіністи" тероризують. А що ми бачимо? Тими, кого називають "терористами-сепаратистами", виявляється, є весь великий Донбас. І замість того щоб з людьми по-людськи поговорити, щоб намагатись співіснувати з ними в мирі, щоб спробувати піти назустріч справедливо (!) протестуючим громадянам, українська влада починає з ними затяжну війну.

 

Ви розумієте, який це абсурд – вісім місяців вбивати власних співгромадян фактично тільки за те, що вони проти людей, які прийшли до влади без їх на це згоди? І при цьому розказувати решті України, ніби вся вина лежить виключно на Путіні, і що це не протест місцевого населення, а агресія сусідньої держави. Ви уявляєте, якими безмозкими неадекватами в очах жителів сходу і тієї мізерної кількості інших українців, які не повелися на цей новий псевдопатріотичний (а фактично антидержавний) тренд, виглядають Президент, Кабінет міністрів, "парламентарії", передові ЗМІ та диванні патріоти?

 

Боже мій, це ж очевидні речі. Кожній нормальній і елементарно розвиненій людині зрозуміло – війною розкол в державі не лікується. Війна – це засіб тимчасової дії. Вона лише може приглушити те, що колись обов'язково дасть нові ускладнення. Цілком зрозумілою була й інша очевидна річ – змін, що стались у лютому 2014 року, жителі сходу і півдня України не приймуть. Тобто, вже тоді можна й потрібно було чекати протесту. Це елементарно як 2х2. Навіть я, людина, яка, можливо, не надто вдається до аналізу і вивчення деталей, ще 22 лютогоприпускав, що все буде саме так.

Інший приклад – добре пам'ятаю, як на круглому столі 17 травня один з виступаючих представників луганського депутатства, який критикував Авакова за вживання та поширення слова "колоради", слушно попереджав: "Сегодня еще можно остановиться. Завтра вы конфедерацией не отделаетесь...".

 

Кожна адекватна людина могла спрогнозувати теперішній стан справ. Неможливо було передбачити одне – дії нової влади. В страшному сні не могло наснитись те пекло, яким прореагував Київ на (повторюю) закономірний протест Донецька та Луганська.

 

Людям, які називають себе патріотами України, та які бачили фото з чергами до виборчих дільниць на Донбасі, за всіма законами логіки слід було б задати собі два (всього два) питання:

Чому нам брехали про терористів і мовчали про 6 мільйонів незгідних українців?

Чому реакцією влади стала війна і вбивства?

 

З першим питанням зрозуміло: коли брехати вигідно, коли брехати є для кого, і коли є впевненість, що в брехню повірять – гріх не збрехати. А коли шукатимемо відповідь на друге питання, знову ж таки, за логікою, можна зробити два умовиводи: або наша влада – це купка некомпетентних і тупих неадекватів, котрі, здобувши цю саму владу на крові, перед новою кров'ю не зупиняться; або українська "політична еліта" – декоративний елемент, повністю підконтрольний невідомому "хазяїну". Третього варіанту не дано.

 

Втім, і перший, і другий умовиводи не на користь владі. Вони означають, що справжнім патріотам слідувало б як мінімум обурюватись її діями. Але я впевнений, цього не буде. Не в цій Україні. Не сьогодні. Україна 2014 – країна поза логікою.

 

Проаналізувавши ситуацію, можна легко дійти єдиного висновку – якщо країна розвалюється, то це виключна заслуга Києва, а не Донецька і Луганська. Хто ці люди у владі, і куди вони нас приведуть – величезне питання.

 

Юрій Роман, liva.com.ua

терористи, Донбас, Росія, сепаратист

Оцените статью: Чому нам так довго брехали? -

  • 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  (Голосов: 110)Для размещения комментариев, необходимо авторизироваться, Вы можете войти используя: Войти через loginza