Антифашист Информационное агентство

Украина в 27 лет: живи быстро, умри молодым?

Знаете, вначале просто хотел опубликовать этот вопль одного из авторов "Фашистской правды" на сайте без купюр. Мол, умные люди все поймут. А потом, прочитав, понял, что все-таки надо прокомментировать все эти пропагандистские пассажи о "нэзалэжности", "молодых пассионариях" и прочую хуйню. Именно так грубо я бы назвал все эти сегодняшние вопли майдаунов, которые внезапно поняли, что просрали свою Украину.  И пытаются свалить вину с себя на "северную империю", "бандитский авторитаризм" Януковича... 

"Убойный политотдел" объявляет мобилизацию!

Уважаемые читатели.

Редакция сайта "Убойный отдел политики", или, сокращенно, "УБОП" благодарит вас за то, что вы нас читаете, что вы посещаете наш ресурс, а ваши посещения повышают значимость в поисковиках и рейтингах. Потому что мы ни копейки не вкладываем в развитие нашего ресурса, потому что, собственно, у нас и нет ни копейки. Как мы уже писали о себе, у нас нет хозяев, нет инвесторов...

Главная страницаДосье
  →  
Демянко Николай Иванович

Демянко Николай Иванович

Краткая биография - Демянко Николая Ивановича

Распечатать | Комментариев: 1 |  Просмотров:9373
 Источник: УБОП   20, Январь, Среда, 19-19, 2010 

Дата и место рождения: 01.07.1947, с. Чутово Чутовского района Полтавской области

 

Образование: высшее. Окончил Харьковский автомобильно-дорожный институт, инженер-механик (1984)

 

1964-1968 - автослесарь 3-го разряда Донецкого автобусного парка № 2

 

1965-1968 - служба в СА

 

1968 - слесарь 6-го разряда Северодонецкого химического комбината

 

1968-1976 - инженер троллейбусного депо шахты РСЧА треста «Добропольуголь»

 

1976-1980 - начальник троллейбусного депо шахты РСЧА треста «Добропольуголь»

 

1980-1997 - директор автобазы «Добропольуголь»

 

1997-2002 - начальник административно-хозяйственного управления Донецкой облгосадминистрации

 

12.2002-07.2003 - заместитель Государственного секретаря КМ Украины

 

07.2003-01.2005 - заместитель Министра Кабинета Министров Украины

 

2005-2006 - помощник народного депутата Украины

 

05.2006-11.2007 - народный депутат Верховной Рады Украины 5-го созыва (от Партии регионов, № 93 в списке)

Председатель подкомитета по вопросам обеспечения деятельности народных депутатов Украины Комитета по вопросам Регламента, депутатской этики и обеспечения деятельности Верховной Рады Украины (с 07.2006)

Член фракции ПР (с 05.2006).

 

с 11.2007 - народный депутат Верховной Рады Украины 6-го созыва (от Партии регионов, № 82 в списке)

Член Комитета по вопросам Регламента, депутатской этики и обеспечения деятельности Верховной Рады Украины (с 12.2007), председатель подкомитета по вопросам обеспечения деятельности народных депутатов Украины (с 01.2008)

Член фракции ПР (с 11.2007)

 

Государственный служащий 3-го ранга (01.2003)

 

Заслуженный работник транспорта Украины (2002)

 

Депутат Добропольского горсовета (1986-1990, 1994-1998); заместитель председателяч= Добропольского горсовета (1996-1998)

 

Награды: медаль «За трудовое отличие»; медаль «Шахтарская слава» ІІІ ст. (2000), ІІ ст. (2002), І ст.(2003)

 

Член Партии регионов

 

Семья:

Супруга: Людмила Евгеньевна (1948)

Сын: Александр (1968)

Дочь: Татьяна (1974)

 

Demianko.Mykola@rada.gov.ua

 

Информация по состоянию на 01.08.2009 г.


Оцените статью: Демянко Николай Иванович - Краткая биография - Демянко Николая Ивановича

 • 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 •  (Голосов: 10)Комментарии
 • 24.02.2012 12:18Юрко
 • Доброго дня, шановні!
  Допоможіть, якщо зможете... Один полковник (нехай буде міністром) не бачить (уперто) суті звернення маленького громадянина України ось подивіться:

  ЗВЕРНЕННЯ
  щодо надання пояснень

  Шановний Віталій Юрійович!

  У мене вкрали водійське посвідчення, технічний паспорт, гроші та мобільний телефон, після чого я звернувся в ТВМ-2 Деснянського р-ну, де черговий лейтенант Прокопчук М.О. прийняв та зареєстрував мою заяву. При цьому він сказав, що буде призначений співробітник, який проводитиме оперативно-розшукові дії (додаток1).
  Після цього в МРЕВ-4 я без зайвих проблем відновив технічний паспорт (дублікат після сплати 640 грн), але з дублікатом водійського посвідчення виникли непорозуміння. Коли я надав всі необхідні документи для відновлення посвідчення, в МРЕВ №10 по Деснянському та Дніпровському р-нах, мені видали екзаменаційний лист №3062 (додаток2) з тим, щоб я повторно складав екзамени. Черговий офіцер в цивільному мені пояснив, що потрібна постанова Деснянського райвідділу міліції, а на моє питання про яку постанову йдеться, відповів, що будь-яку.
  Далі мені довелося курсувати між ТВМ-2 та Деснянським РУ ГУВМС в пошуках оперативного співробітника, який повинен був вести справу про крадіжку. Тільки на восьмий день (в четвер, далі була п’ятниця – не приймальний день у райвідділі, а потім субота та неділя) мені вдалося зустрітися з оперуповноваженим ВКР ТВМ-2 в Деснянському районі А.О. Музиченко. На питання чи є які результати оперативно-розшукових дій, відповів коротко – ніяких, та що це буде черговий «висяк» або «глухар». Я зробив спробу пояснити, що біля цього кіоску та і взагалі по вул. Будищанській постійно вештаються молоді особи обох статей, які заради коштів для дози можуть скоювати не тільки крадіжки, а й пограбування і розбійні напади, та почув відповідь, що це й так відомо. Коли я сказав, що для відновлення водійського посвідчення мені потрібна якась постанова – чи ТВМ-2, чи Деснянського райвідділу – я тоді не дуже розумів, уповноважений запевнив, що він її підготує і я маю забрати цей документ в Деснянському РУ ГУМВС.
  В згаданому вище МРЕВ-10 той же черговий офіцер відмовився видати будь-яке тимчасове посвідчення та спонукав складати всі іспити, тому що відповідно постанови в порушенні кримінальної справи відмовлено.
  19.11.2011 р. я звернувся для пояснень в управління ДАІ МВС України (додаток3). Днів через десять мені зателефонував заступник керівника МРЕВ-10 Булига Євген Васильович та на завтра запросив до себе з паспортом та іншими документами. Але даремно я сподівався на позитивне вирішення проблеми, бо трохи поговоривши на загальні теми – я пояснив свою потребу в транспорті необхідністю доглядати за садом, городом (підтримка сімейного бюджету) - та про справу, Євген Васильович сказав, що хоче мені допомогти і попросив зачекати. Пізніше він провів мене до кабінету №7, де я п’ять років тому уже складав теоретичний іспит, і запропонував його повторити. Здивувавшись, я запитав, в чому ж полягало його попереднє бажання допомогти і звичайно відмовився від ще раз повторної пропозиції.
  Пізніше я отримав відповідь управління ДАІ МВС України від 06.12.2011 р. за підписом нач. відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи полковника міліції О.М. Дем’янко . Він дав вичерпні пояснення по пп. 1.2 звернення (за що йому окрема подяка), а ось на п.3 зовсім не звернув уваги, або не побажав, тобто боягузливо свідомо замовчував (додаток 4) своє ставлення до зазначеної проблеми.
  Таким чином, факт крадіжки зареєстровано і ніхто цього не заперечував. І зовсім інша справа – це те, що я маленький і незначний громадянин вільної і незалежної України, тому можу обійтися без оперативно-розшукових дій і чергового «глухаря» можливо уникнути за відмовою в порушенні кримінальної справи. Ніхто з боку ТВМ-2 або Деснянського райвідділу міліції не перевіряв нічого, навіть не спробували вирахувати злодіїв по мобільному телефону.
  Я не розумію, за що вищі кабінетні чиновники ДАІ мене покарали – я сумлінно відучився в автошколі (додаток 2) зовсім недавно – 5 років – керував автомобілем безпечно, вилучення водійського посвідчення або адміністративних стягнень не було. В результаті я, пенсіонер, ветеран праці, дитина війни (додаток 5) зневажливо позбавлений можливості займатися присадибним господарством.
  Тому я звернусь ще раз з тим, на що не отримав роз’яснення:
  1) Чому у відношенні до водіїв відбувається така дискримінація їх прав? (Відомо багато випадків, коли люди за різних обставин втрачають свідоцтва про народження, паспорти, дипломи та ін. і відновлюють їх спокійно. Не можливо уявити особу, у якої за будь-яких умов був би утрачений вузівський диплом і яку повторно б змушували по новому вчитися або складати іспити).
  2) Згідно постанови КМ України № 340 від 08.05.1933 р. та змін відповідно постанови КМ №922 від 31.08.2011 р. п. 25 “Обмін посвідчення водія проводиться без складання іспитів” і в п. 29 “Видача дубліката посвідчення водія замість втраченого у звЫҐязку із крадіжкою, стихійним лихом, пожежею, повінню тощо, якщо це підтверджено відповідними документами, проводиться без складання іспитів”. Прошу пояснити, який зміст вкладений в виділене слово –тощо.
  Хочеться вірити в справедливість, прийміть вітання з нагоди Нового року.

  27.12.11 (підпис) Ю. Пригода
Для размещения комментариев, необходимо авторизироваться, Вы можете войти используя: Войти через loginza