Чемодан! Вокзал! Подальше от Украины!

Все. Точка. Больше нет ни сил, ни веры, ни смысла что-то делать в ЭТОЙ стране. Стране, которая так и не стала для меня Родиной. Потому что моей Родиной был и остается Союз Советских Социалистических республик. СССР. Сверхдержава. Государство, которым можно было гордится, государство, которое защищало своих граждан. И мы гордились. И верили в свою страну. А разве можно сегодня гордится Украиной? Чем гордится? Самым низким уровнем жизни ее населения? Которое живет хуже аборигенов самых бедных стран Африки? Самым высоким в мире уровнем коррумпированности государственных чиновников? Разрушенной экономикой? Идиотскими законами, принимаемыми идиотским правительством?

"Небесная сотня" была расстреляна, чтобы послать на небеса тысячи…

Эта статья – финал расследования по расстрелам на Майдане. Так сказать, "підсумки" – очень точное и емкое слово! Потому что в основе лежат суммы – те, которые были уплачены "за молчание". И вина в этом преступлении лежит не только на тех, кто отдавал команду стрелять... 
Главная страницаНовости Украины, Статьи
  →  
Про Крим, війну та російське нахабство

Про Крим, війну та російське нахабство

"Гості" з Росії ведуть себе, наче пани, навіть в українському інтернет-просторі

Распечатать | Комментариев: 11 |  Просмотров:1350
Автор: Никита Шмелев |   18, Март, Вторник, 04-37, 2014 

Ми ніколи не писали українською на нашому сайті. Якось так сталося, що колектив авторів, який склався ще у 2005-2007 році на іншому славному сайті "Укрінформбюро" переважно писав лише російською. Крім того, нашим шефом був російський журналіст. Але наприклад, я особисто завжди писав і російською, і українською. І намагався спілкуватися обома мовами, хоч мій батько – білорус. І моя б воля – також писав би і говорив би ще кількома мовами. Але зараз я хочу писати українською! Тому що почалася війна с Росією. Не тільки та, яка в Криму, повзуча, зневажлива, підступна. Але й інформаційна. Така ж підступна, хоча поки що не кривава! Але дзуськи! Ми на своїй території і ворогу тут не буде радості.  

 

Ми працювали завжди чесно. Не декларативно чесно, а чесно. Ми писали правду, яка б вона не була гірка, про владу в першу чергу. І коли ми читали, що пишуть та говорять у російських ЗМІ, ми цінували свою свободу, незважаючи за те, що і наші журналісти далеко не завжди буді чесними, хоча і створили навіть такий рух "ЧЕСНО!", а наші олігархи накупили собі телеканалів та сайтів, газет і медіахолдингів почали "строїти" українських журналістів і СВОЮ інформаційну політику, про яку ми теж не раз писали.

 

Я пишаюся тим, що на наш маленький ресурс звернув свою увагу ворог. Не треба вважати всіх росіян своїми ворогами, але і не треба думати, що там, в Росії наші брати. Там теж, як і в нашій країні, багато людей зомбованих пропагандою, цими так званими засобами масової дезінформації. Але бути зомбованим путінскою пропагандою – то страшніше, ніж в Україні пропагандою з телеканалу Коломойського, бо, по-перше, не так масово промивають мозок, по-друге, в нас декілька олігархів та багато телеканалів, де інформаційна політика відрізняється, тому можна ловити на відмінностях, а по-третє, наші люди вже зрозуміли, що політики брешуть завжди, тому треба думати головою, а не сракою. І чим далі, тим частіше думають. Вибрали "Свободу", вона просрала довіру, тепер її посилають, а вибирають "Правий сектор".

 

А ось правий вибір українців дуже хвилює наших сусідів росіян. Але чому? Ми ж не переживаємо, коли в них там на вулицях крокують справжні фашисти. Не роблені путінською пропагандою, а справжні. І той самий самороблений мер Донецька Губарєв якраз і був членом російської фашистської організації "Русское национальное единство" Олександра Баркащова. Думаю, що росіяни повинні пам’ятати цього "діяча". Є фото та відео факти

 Так де ж ті фашисти – в Києві чи в Донецьку?

І це не фейк, є підтвердження цієї інформації. 

 

Тепер щодо Криму.

В Криму з самого початку діяла російська агентура та російська пропаганда.  Завдяки нашим керівникам, які могли успішно тільки розкрадати країну, Кравчуку, який першим показав приклад, як президент країни може красти і розікрав Чорноморське пароплавство, потім Кучма, який теж крав, але хоча б будував, потім Ющенко, на якому клейма ставити ніде і нарешті Янукович, який крав, як дихав. Всі вони дали змогу росіянам укріпитися в Криму и почувати себе там, як вдома. І їх агентура, їх пропаганда, їх ностальгія з часів Радянського Союзу працювала. А наша країна, на жаль, ні…

 

Я особисто багато разів був в Криму. Я там прожив чверть свого життя, бо тренувався там, відпочивав, там в мене рідні, там живе дочка. Я знаю кримчан, як своїх і розумію, які помилки визначили їх настрой. Але я бачу, що пропаганда може зробити з людей агресивних зомбі. І гопники, як на Майдані, так і в Криму, можуть наряджатися хоч в камуфляж, хоч у клоунські костюми – байдуже, які гасла вони будуть проголошувати. І якщо вони зараз кричать "Росія – це стабільність!", то вони просто або зомбовані, або дурні, або вороги і виступають  з брехнею на стороні ворога. Яка в біса стабільність?! Порахуйте, скільки разів Росія воювала? Чотири чеченські війни, Грузія, Южна Осетія, Абхазія… Україна не воювала жодного разу. Але це не говорить за те, що воювати ми не вміємо. Вміємо! Ми і вмирати вміємо за свою свободу і Небесна сотня довела це всьому світу! І нам є за що помирати! Навіть не за Крим! За свободу! Бо сьогодні Крим, завтра Донецьк, післязавтра – Київ? Бо вже і Лавра – це московська власність!?

 

Я нічого в принципі не маю проти росіян. Але якось так попадало, що чим далі від СРСР, від тих часів, коли ми разом тренувалися та виступали на змаганнях, тим частіше я зустрічав якихось пихатих та самовпевнених пузанів с Росії, які, приїжджаючи до Криму, вели себе не як гості, а як пани! Вони палили там, де палити не дозволено, і казали, що чхати хотіли на наші закони, вони лаялися при дітях, а коли їм робили зауваження, починали "бикувати", вони смітили навіть там, де до сміттєвого кошика було кілька кроків. Тому мені особисто двічі довелося начистити писок таким "гостям". Бо слів, як виявилось, ці люди не розуміють. Навіть, коли до них звертаються російською.

 

Обращение к нашим читателям!

 

Повернуся до інформаційної війни.

Ми маємо право критикувати нашу владу, бо ми живемо в цій країні і взагалі критикувати владу – наш обов’язок. Більш того – це наша робота, бо "журналісти – цепні пси демократії".  Але коли на нашу територію приходять якісь аноніми с російськими IP-адресами та починають вказувати НАМ, про що і як нам писати, то хочеться зарядити в пику. Бо це така натуральна російська манера – вказувати хазяїну в його домі, що йому робити. Тим більше, нахабство в квадраті – на фоні відвертої брехні російського телебачення газет і практично всіх інтернет-ресурсів, на фоні того, що більш-менш пристойні сайти типа "Лєнта.РУ" просто опускають, а керівництво звільняють, ті люди, в яких в очах по великій дровиняці, починають вказувати нашому ресурсу на якісь моменти в наших же новинах. Ба, навіть не в новинах – в наших коментарях. Бо до новин претензій нема, типу ще й похвалили.

 

Да здравствует Россия!

 

Точно так все відбувається і в Криму.

Ми вже писали, що наші проблеми в Україні ми зможемо вирішити самі. І не треба видумувати страшилки" про якихось там бандерівців та фашистів, яких нема. Є партія "Свобода", яка іноді грається в бандерівців, але насправді в парламенті своїми законопроектами цього не підтверджує. Є деякі перекоси в мовних питаннях. Але це – наші проблеми, нікого ніхто за російську мову не гнобив і приклад цьому – наш ресурс, який існує вже шостий рік і російською мовою ми пишемо всі матеріали. І ми у побуті спілкуємося російською, навіть на Майдані, де повно російськомовних. А в Криму, де – це правда, багато російськомовних, практично всі – ніхто не заважав говорити українською. Тим більше, ніяк не щемили російську. Тому хто фашист – якісь загадкові "бандерівці", яких в Криму зроду не було, чи пан Путін, який точнісінько скопіював метод пана Гітлера, коли він захищав німецькомовних в Австрії, Чехії, Польщі? І загарбав всі ці території!

 

Информационная война в Крыму продолжается

 

А про референдум у Криму ми теж писали багато разів. "Гнила відмазка" про те, що українська влада нелегітимна нагадує відмазку гвалтівника, який зґвалтував дівчину тому, що раніше іншу дівчину зґвалтував його приятель. Кримські депутати просто не схотіли лишатися мандатів, їх спровокувала наша влада мовним питанням та ліквідацією парламенту Криму. Проте, це, скоріше за все, є сценарій того ж пана Путіна, який, певно, дав Турчинову і всім цим зрадникам України шанс захопити владу, а за те уклавши угоду про те, що йому подарують Крим. Ці гниди тепер роблять вигляд, що буцімто борються за українську землю, але кому вони втирають? Нічого, з них ми ще спитаємо, дайте час!

 

Але і паплюжити нашу країну в цілому і наш сайт взагалі ми не дамо.

Є конкретні критерії незаконних дій путінської Росії і ці критерії знає весь цивілізований світ. В усьому світі в будь-якій країні там, де присутні військові із зброєю ЗАБОРОНЕНО проводити референдуми з будь яких питань!  Тим більше, якщо ці військові формування не мають ніяких ознак приналежності до збройних сил ані цієї держави, ані будь якої іншої. Це – бандити, яких треба розстрілювати на місці. Як ви вважаєте, російські гості, чому ми це  не зробили?

 

В усьому світі жодна територіальна одиниця, яка є суб’єктом країни, не має права самостійно назначати референдум, на якому розглядається територіальне питання, без участі в цьому населення цієї країни. Тим більше, що на час проголошення референдуму в Криму на його території діяли українські закони, тобто, це рішення є ознакою сепаратизму. І посилатися на прецедент Косово – це накликати нову війну, яка буда у колишній Югославії. Скільки там загинуло людей? Причому, не тільки, або, не стільки військових… І тепер зомбовані росіяни кажуть, що вони бажають стабільності та миру? Це що, Оруел "2014"?

 

Дубина информационной войны

 

Ми дуже добре знаємо, що Росія веде інформаційну війну. Але ми не думали, що наш дуже скромний ресурс якось зацікавив Старшого Брата, який, як виявляється, "слідкує за тобою". Тому я не думав, що доведеться писати ще й цю статтю. Тому що розумні люди все зрозуміли ще за нашого звернення до наших читачів. А українці зрозуміли все давно. І залишилися або тупі, або вороги. Тупі хай ідуть на російські ресурси, якраз для них там багато чого цікавого. А ворогів ми будемо нещадно висилати з нашої території. Тому що вести нормальну полеміку нема сенсу – вони приходять тільки срати. І посилатися на якісь похибки часів СРСР.

 

Шановні! За часів СРСР, якщо в в Крим вдерлися ось такі "зелені чоловічки", радянська десантура в кількості двох полків за три дні вишибла б таку "самооборону" з Криму та розмазала б її по пісочку. І всі б це схвалювали. Всі ті, хто зараз схвалює відверту агресію путінської Росії, змоделюйте ситуацію, коли Україні точно так вдерлася б своїми "самооборонцями" до Кубані захищати російськомовних? Там провели б там референдум… Ба, навіть кращий приклад – на Сахалін та Курильскі острови входить японська "самооборона". З точно таким сценарієм. Змоделювали? Які ТОДІ будуть аргументи?

 

А ви, колишні брати, думаєте, що ми слабкі? Що ми не можемо дати відсіч?

Так, в нас поки що багато проблем. Але є ще така проблема: ми не готові стріляти в росіян. Бо ми ще пам’ятаємо, як жили в одній країні. І багато хто з нас служив з вашими батьками в одній армії. Але якщо і ви це пам’ятаєте, то згадайте, що українці – єдина нація, яка чинила супротив військам НКВС та Сталіну, коли всі інші, в тому числі і ви, россіяни, плазували перед Вождем Всіх Народів та цілували йому дупу. І здавали один одного НКВСникам. Воювали із Сталіним лише чеченці та кримські татари, але не так масово, як українці. І бандерівці, якими залякують росіян, боронили Україну і від німців, і від Сталіна. А не так, як РОА генерала Власова, яка нищила тільки своїх. До речі, саме власівці носили "георгіївські" стрічки. Це теж факт. То, може, сьогоднішні путінські підлизувачи – то сучасні "власівці"?

 

В чем сила, брат?

 

Ми не хочемо війни, але ми до війни готові. Ми, журналісти, ніколи не мали жодної ознаки націоналістів. Дякувати нашим російським сусідам та "гостям" з Росії, тепер ми стали націоналістами. А наша Україна нарешті отримала свою національну ідею. І в тому, що ця ідея буде розвивати негативне відношення до Росії, винні будуть якраз отакі "гості", які забувають, що в гостях так себе не ведуть. Тому на війні – як на війні. Ми будемо вести війну інформаційну, на яку ви нас штовхаєте. І писати так, як писали завжди. А якщо російським читачам щось не подобається, пишіть листа до редакції з конкретними пропозиціями. А поки що ВСІХ російських гостей на нашому ресурсі ми будемо зустрічати дуже жорстко. Тому що ми провели в себе референдум.

На якому проголосувало 123%

Здогадуєтесь, проти кого?

Крим, війна, Путін, Росія

Оцените статью: Про Крим, війну та російське нахабство - "Гості" з Росії ведуть себе, наче пани, навіть в українському інтернет-просторі

 • 2
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 •  (Голосов: 125)Комментарии
 • 18.03.2014 21:33Никита Шмелев 
 • Шановні гості. В нас дуже обмаль часу з Вами сперечатися. Наша позиція всім вже зрозуміла. Ми не будемо більше вести з вами дискусії. Флуд, спам, лінки та брехню просто будемо видаляти. Може так статися, что нам прийдеться переформатувати новини та статті ресурсу, тому що почалася війна і є більш нагальні потреби та обовязки. Думаємо, що ми можемо бути більш корисними своїй Батьківщині в іншому місті. Тому якщо так станеться - наш ресурс може зовсім скоро законсервуватися. Сподіваюся, після того, як "сайт закрився, всі пішли на фронт" у деяких таки в їх довбешках з'явиться думка, що УБОП працював не за гроші.
 • 18.03.2014 21:02Никита Шмелев 
 • Military_Intelligence, в России маршируют в фашистской форме, кричать "Хайль Гитлер!", в Украине этого нет. "Немецкая сторона дала официальный ответ на запрос о потерях Вермахта в столкновениях с украинскими националистами - 0 убитых, 0 раненых" - наглая ложь! Как всегда, источник Вами не указан, потому что Вы врете и знаете об этом. Поляков резали точно так же, как поляки резали украинцев, к фашистам не имеет никакого отношения, это еще со времен Запорожской Сечи повелось. Так что не тасуйте крапленые карты, у нас все документы имеются, а если Вы так ненавидите ОУН-УПА, то пишите статью об этом. Никто из этой организации власть в Украине не захватывал, уважаемый московский гость. Не читайте российские источники, читайте немецкие.
 • 18.03.2014 20:44Military_Intelligence 
 • Анти немецкое восстание может и готовили.... Но ни одного оккупанта так и не грохнули. Немецкая сторона дала официальный ответ на запрос о потерях Вермахта в столкновениях с украинскими националистами - 0 убитых, 0 раненых. И вообще, вам мало того что они вырезали около 80 тысяч поляков, один Бог знает сколько евреев, а еще и украинцев(из тех кто поддерживал советов)? Вы знали что беларусскую деревню Хотынь во время немецкой карательной операции "Зимнее волшебство" сожгли украинские наци? И что в Бабьем Яру стреляли даже больше украинцы чем немцы? Да УПА Бандера и Шухевич провозглашали что их цель независимо е украинское государство - но их действия были иные. Вот какой памятник стоит этим героям в Польше.... http://cs608231.vk.me/v608231078/3055/NNDl1rB6VGI.jpg Что до власовцев.... Так в России их все презирают, и под их знаменами и в их форме никто не марширует. Тем более они не захватывают центральную власть и не диктуют политику государства.
 • 18.03.2014 19:48vitalium 
 • Поверьте отношение большинства в России к национализму однозначно негативное. Если Губарев был в РНЕ - ему уже не отмыться. А Власов был, есть и будет врагом и предателем. Даже не смотря на то что власовцы не участвовали в карательных операциях, насколько я знаю. А вот обелить Власова пытаются некоторые антисталинисты, что интересно само по себе.
  К бендеровцам отношение ещё хуже. Причин этого перечислять не хочу.
  Ответ от Никита Шмелев: В Украине к ОУН-УПА тоже разное отношение, но пора ВСЕМ закопать своих мертвых, чтобы они не мешали живым.
 • 18.03.2014 18:57Никита Шмелев 
 • Military_Intelligence, откуда Ві черпаете Ваши сведения? Из какой помойки? Из ПРИГОВОРА МЕЖДУНАРОДНОГО ВОЕННОГО ТРИБУНАЛА: СТАТЬЯ 10 ГЛАСИТ: "Если Трибунал признает ту или иную группу или организацию преступной, компетентные национальные власти каждой из подписавшихся сторон имеют право привлекать к суду национальных, военных или оккупационных трибуналов за принадлежность к этой группе или организации. В этих случаях преступный характер группы или организации считается доказанным и не может подвергаться оспариванию". Причастность ОУН-УПА к преступлениям фашистов доказана не біла. Более того - в материалах нюрнбергского процесса есть документ 014-USSR - секретный циркуляр по айнзацгруппе С-5, датированный 25 ноября 1941 года. В нем констатировалось как достоверно установленный факт, что "движение Бандеры" (ОУН(б)) готовит антинемецкое восстание на оккупированных территориях с целью создания независимого украинского государства. В связи с этим айнзацгруппе предписывалось всех выявленных бандеровцев после тщательного допроса расстреливать, а протоколы допросов немедленно отправлять начальству. Это доказательство, представленное трибуналу советскими прокурорами, свидетельствует, что бандеровцы были жертвами еще одного преступления нацистов: внесудебных расправ по признаку принадлежности к политической организации. Еще один документ - отчет СД о событиях в Украине, датированный 23 октября 1942 года - в Главное управление имперской безопасности поступает секретный доклад: "Организация Бандеры заняла явно враждебную позицию по отношению к Германии и предпринимает все меры, вплоть до вооруженной борьбы, к восстановлению независимости Украины". И давайте прекращать ворошить мертвецов и уходить в сторону от конкретной полемики по конкретному материалу. Надоело! Про Власова почему не вспоминаете? Про нацистов в России, которые реальные фашисты, а не придуманные? Все, или по теме, или в сад!
 • 18.03.2014 18:35Military_Intelligence 
 • ОУН - УПА признана преступной коллаборационистской организацией Нюрнбергским процессом в 1946 году.... Так что организация "Тризуб ім.Степана Бандери"(ядро Правого Сектора), такая же преступная как скажем "Тризуб ім. Ервина Роммеля".
 • 18.03.2014 17:22Никита Шмелев 
 • Ті законопроекти, про які Ви написали від "Свободи" - це не їх проект, це державна змова всієї нової влади, це - окрема розмова. Ми про це писали. Це прровокація від пана Путіна, тому нема спротиву у Криму. Нікого до кримінальної відповідальності не притягали за російску мову, це маячня. І навіть якщо Бандері знову дадуьб Героя України, то це аж ніяк не торкається українців, які зараз живуть в Україні. Давайте залишемо мерців і будемо думати про живих.
 • 18.03.2014 16:23grp12 
 • Не всі коментарі читаєте! Я писав, що я громадянин України і до сих пір ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ!!! А те що я знаходжусь в Росії, то так склалися обставини! Сам я КИЯНИН!!! Бо в Києві ходив в дитсадок, закінчив школу (українську школу до речі), інститут (КІНГ ім. Д.С.Коротченко, нині КНЕУ ім. В.Гетьмана), в Киеві поховані мої рідні! Це щодо мого походження. Тепер щодо "Свободи" - "Є партія "Свобода", яка іноді грається в бандерівців, але насправді в парламенті своїми законопроектами цього не підтверджує." (с) ваша цитата, на яку я надав свій коментар. Щодо банеру Тимошенко згоден, це банер. А от щодо Бандери, то в приміщенні КДА де був штаб майдану його портрет висів в обрамленні прапорів прямо по центру приміщення. Не буду настоювати, але здається мені, що піднімалося питання про повернення йому звання героя України! В Россії теж є фашики, це така нечисть що заводиться всюди, але хто ж їм дасть таке створити?!!!!
 • 18.03.2014 15:54Никита Шмелев 
 • Ми пишаємося, шановний grp12, що Ви, житель мыста Зеленоград (Московська обл.) вивчили українську, але Ви знов таки тасуєте колоду, як шулер. Ніхто не каже, що "Свобода" все робить правильно. Але на Майдані іконою довго була Тимошенко - її банер висів, а Бандера - не ікона, а такий же банер в піку нашим політикам, бо знахабніли, суки. Героєм України його зробив Ющенко, а потім суд скасував. Тих хто воював в дивізії Галичина - ви спочатку розберіться, ЯК вони воювали - поки ніхто героями не робить на офіційному рівні. І в НАС нема фашистів, але є бандерівці. А у ВАС в Московії є ФАШИСТИ, про що ми написали. І оскільки ми пишемо про НАС, а не про ,ВАС, то не ставили фотки ВАШИХ фашиків.
 • 18.03.2014 15:29grp12 
 • Дозвольте з вами не погодитися! Так є "Свобода" - відміна мовного закону чия ініціатива? Тягнибок, так? Так. А його позови щодо притягнення до кримінальної відповідальності за розмовляння російською мовою. Факт? А не підкажете чия там "ікона" на Майдані виставлена? хтось схожий на Бандеру? Кого там знову зробили героєм України? Бандеру?!!!! А тих хто воював в дивізії СС "Галичина" роблять теж героями!!!! Так, чи ні?!!! Чи то інші вояки в марширують вулицями західної України? Чому ж ми кажемо, що в нас нема фашистів, бандерівців? Дуже гарна позиція, що свої проблеми будемо вирішувати самі! Так вирішуйте самі! Чому на майдані сторчали всякі євроемісари, чому с трибуни майдану якийсь американський дядько (сам бачив пряму трансляцію) залякував беркутівців тим, що серед них є зрадники яких вони купили і які переписують всіх беркутівців?!!! Чому?!!!!!!!!! І ще багато питань чому.....

Читать все комментарии (11) »»

Для размещения комментариев, необходимо авторизироваться, Вы можете войти используя: Войти через loginza