Расстрел "Небесной сотни!" – тайна, покрытая властью

Есть такое украинское слово ­– "підсумки", что означает "итоги". Это – очень точное и емкое слово! Потому что в Украине в любом деле важна сумма, которая была уплачена за итоги. Если сумма была достойная – итоги тоже будут достойные. И с так называемой "революцией достоинства" сумма в пять миллиардов долларов, которую США потратили на свержение власти в Украине обеспечила достойные итоги. Правда, с достоинством это не связано, разве что с достоинством купюр… 

Чемодан! Вокзал! Подальше от Украины!

Все. Точка. Больше нет ни сил, ни веры, ни смысла что-то делать в ЭТОЙ стране. Стране, которая так и не стала для меня Родиной. Потому что моей Родиной был и остается Союз Советских Социалистических республик. СССР. Сверхдержава. Государство, которым можно было гордится, государство, которое защищало своих граждан. И мы гордились. И верили в свою страну. А разве можно сегодня гордится Украиной? Чем гордится? Самым низким уровнем жизни ее населения? Которое живет хуже аборигенов самых бедных стран Африки? Самым высоким в мире уровнем коррумпированности государственных чиновников? Разрушенной экономикой? Идиотскими законами, принимаемыми идиотским правительством?
Главная страницаНовости Украины
  →  
Тетяна Чорновол влаштувала скандал в ефірі ТСН. ВІДЕО

Тетяна Чорновол влаштувала скандал в ефірі ТСН. ВІДЕО

Державна уповноважена комітету з антикорупційної діяльності звинуватила екс-міністра Червоненка в корупції

Распечатать | Просмотров:5494
 Источник: УБОП   22, Март, Суббота, 03-13, 2014 

На телеканалі "1+1" відбувся скандал за участю журналістки Тетяні Чорновол та відомого в минулого політика, екс-міністра, одного з членів славнозвісної команди Віктора Ющенко під назвою "любі друзі" Альфреда Червоненко. Перед дебатами цих двох осіб ТСН показав сюжет, в якому коротенько розповідалося про підсумки недовгої діяльності новоствореного комітету з антикорупційної діяльності на чолі з Чорновол.

 

Татьяну Черновол сделали главной по вопросам антикоррупционной политики

 

Як говориться в сюжеті, "нова влада віддала журналістці Тетяні Чорновол комітет з антикорупційної діяльності за енергійність і незламність".

"Формально комітет ще не існує, однак в Україні вже почали ходити люди в масках і зі зброєю. Вони обшукують різні установи. А на запитання, хто вони такі, кажуть: ми від Тетяни Чорновол", повідомляють журналісти ТСН.

 

Державного органу з назвою "Антикорупційне бюро", в Україні – принаймні поки що – не існує. Є кілька незалежних одна від одної громадських організацій. Ще до призначення Чорновол уповноваженою з питань корупції, депутати прогнозували, що її відомство боротиметься і з рейдерами.

 

Невиновных, которых задержали по делу "избиения" Черновол, отпустили

 

В програмі "ТСН.Марафон" йдеться про те, як група озброєних молодиків зі зброєю обшукали базу відпочинку Українського товариства глухих в Пущі-Водиці. В гаражі вони знайшли бронежилети і коробку гірчиці без марки і терміну придатності. Після цього директорку бази відпочинку звинуватили у тому, що вона дозволила тут жити бійцям "Беркуту", які розстрілювали Майдан.

18-го березня в центрі Києва ще одна група озброєних хлопців увірвалася і розтрощила офіс Державної комісії будівництва і архітектури. Шукали корупцію.

 

 Ще один епізод: озброєні молодики в масках та камуфляжі вірвалися в приватні ангари, де стояли приватні гелікоптери. Вони роззброїли охорону та почали обшукувати приміщення та гелікоптери. Ніяких документів та ордерів вони нікому не показали.

Сама Чорновол пояснила, що шукає гелікоптери, якими тікали з Києва соратники Януковича.

"Цей вертоліт буде арештований в рамках кримінальної справи про масове вбивство. Бо на цьому вертольоті 21 числа о другій годині покидали Київ такі особи, як генпрокурор Пшонка, як один син Януковича", – каже Чорновол.

 

Колишній міністр Євген Червоненко так не вважає. Він пояснив, що свій власний гелікоптер він безкоштовно дав медикам для швидкого порятунку людей.

"Гелікоптер рятує людей. Але тепер ми не знаємо, чи ми можемо на ньому літати. Тому що там може бути і пісок в баках. Все що завгодно може бути", – поскаржився Червоненко після візиту хлопців "від Чорновол".

 

В ефірі ТСН Червоненко також звинуватив Чорновол в тому, що її люди вкрали дорогий навігаційний пристрій в гелікоптера, а саму Тетяну – в тому, що вона звела на нього наклеп, за який буде відповідати у суді.

На жаль, діалогу не вийшло, тому що Чорновіл повела себе дуже некоректно, перебивала весь час і ведучу, і співрозмовника, не відповіла на жодне запитання, в тому числі – які були підстави вдертися на приватну територію і які повноваження має цей підрозділ і сама Тетяна Чорновол.

 

Жодного публічного звіту про діяльність уповноваженої з протидії корупції Україна поки що не почула.

 

Избиение Черновол и фатальная ловушка простого решения

 

Від УБОП. Про Черновол УБОП неодноразово писав, її так зване "побиття" і вся ця дуже каламутна історія ще при Януковичі виглядала дуже погано. А те, що творять зараз її молодики – це конкретний бандитизм.

Чорновол, Червоненко, скандал, комітет, антикорупційної, діяльності

Оцените статью: Тетяна Чорновол влаштувала скандал в ефірі ТСН. ВІДЕО - Державна уповноважена комітету з антикорупційної діяльності звинуватила екс-міністра Червоненка в корупції

  • 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  (Голосов: 117)Для размещения комментариев, необходимо авторизироваться, Вы можете войти используя: Войти через loginza