В Шевченківському райвідділку міліції Києва зникли 190 матеріалів про події 18-20 лютого 2014 року

ubop.com.ua » Новости Украины
Источник: УБОП | 14, Май, Среда, 01-04, 2014

190 матеріалів щодо тілесних ушкоджень, завданих активістам Майдану 18-20 лютого, що були зареєстровані Шевченківським райвідділком міліції, зникли. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

 

"Внаслідок службової недбалості керівників прокуратури Шевченківського району та районного управління міліції фактично не розслідувались понад 350 фактів заподіяння громадянам тілесних ушкоджень під час подій в центрі столиці 18-20 лютого 2014 року. Такі дані було встановлено під час перевірки, проведеної апаратом прокуратури міста Києва. Через несумлінне ставлення працівників правоохоронних органів району до виконання своїх службових обов’язків відбулося укриття злочинів від обліку. Місцезнаходження 190 матеріалів цієї категорії, зареєстрованих Шевченківським РУ ГУМВС України в місті Києві, на цей час взагалі не відомо" – йдеться в повідомленні.

 

У прокуратурі кажуть – вже почали кримінальне провадження щодо керівників прокуратури і міліції Шевченківського району за ознаками "службової недбалості".

"Ми продовжуємо процес самоочищення і люстрації. Правоохоронці мали вносити дані в Єдиний реєстр досудових розслідувань і проводити слідство. Цього не було зроблено. Це є злочином, за який треба нести відповідальність", – зазначив прокурор м.Києва Микола Герасимюк.

 

18-20 лютого 2014 року – дні найбільших силових протистоянь мітингувальників Майдану з силовиками з використанням не лише спецзасобів, але й вогнепальної зброї.

 

Від УБОП. Це ж яке нахабство треба мати, щоб після того, як "пропали" аж 190 матеріалів справ за фактами заподіяння громадянам тілесних ушкоджень під час подій в центрі столиці 18-20 лютого 2014 року прокурор, у якого це все "пропало", патякав " Ми продовжуємо процес самоочищення і люстрації"? Це знищити ці справи – таке самоочищення? Тоді браво, класно очистилися!