"Небесная сотня" была расстреляна, чтобы послать на небеса тысячи…

Эта статья – финал расследования по расстрелам на Майдане. Так сказать, "підсумки" – очень точное и емкое слово! Потому что в основе лежат суммы – те, которые были уплачены "за молчание". И я подчеркиваю – вина в этом преступлении лежит не только на тех, кто отдавал команду стрелять, привозил оружие и стрелков, кто планировал эту спецоперацию, а потом прикрывал" ее участников – вина лежит и на украинских журналистах... 

Как создаются фейки и для чего они нужны?

Война – это не только там, где стреляют. И способов убийства человека сегодня разработано столько, что человечество может угробить себя раз двадцать. А то и больше. Современная война чрезвычайно технологична.  И один из способов ведения современной войны – информационные технологии. Которые тоже убивают. Постепенно.
Главная страницаНовости Украины
  →  
Українські моряки, яких заблокували на окупованій території в озері Донузлав, звернулись до керівництва держави

Українські моряки, яких заблокували на окупованій території в озері Донузлав, звернулись до керівництва держави

Вони вимагають прийняти хоч якісь компетентні рішення задля вирішення ситуауції в Криму

Распечатать | Комментариев: 1 |  Просмотров:515
 Источник: УБОП   21, Март, Пятница, 15-45, 2014 

Моряки тральщика "Черкаси", який знаходиться на окупованій території в озері Донузлав смт. Новоозерне вимагає від керівництва прийняти конкретне рішення щодо подальших дій військових. Про це йдеться у зверненні особового складу до в.о. президента, прем’єра, міністра оборони, начальника Генерального штабу ЗС України, текст якого має "Українська правда".

"Просимо Вас прийняти конкретне рішення щодо наших подальших дій у зв’язку з тим, що більшість особового складу не знають чого їм та їхнім сім’ям чекати в найближчий час та вжити рішучих дій щодо розв’язання ситуації, що склалася", – сказано у зверненні.  

 

Моряки вимагають "дати роз’яснення щодо дій військовослужбовців, у яких батьки знаходяться на території України, а дружини з дітьми знаходяться в АР Крим та навпаки, а також роз’яснення щодо долі військовослужбовців та їх сімей, що проживають на території АР Крим".

"Просимо Вас затвердити найближчим часом план евакуації сімей військовослужбовців, що проходять службу у військових частинах, дислокованих на території АР Крим та окупованих російськими військами і надати нам цю інформацію усіма можливими засобами", – зазначається у заяві.

 

Крім того, військові занепокоєні інформацією про випадки  притягнення до кримінальної відповідальності військовослужбовців, які звільняються з військової служби за контрактом (за статтею "неповна службова відповідність") з військових частин ЗС України, дислокованих на території АР Крим та виїжджають на територію України.

"В якості варіантів наших подальших дій немає жодного, що влаштовував би військовослужбовців ЗС України. Ворожа сторона пропонує нам здатися та прийняти російське громадянство, або виїжджати з території АР Крим без можливості сюди повернутися. Часу чекати в нас немає, бо нам постійно надсилають погрози щодо штурму нашого корабля, а у деяких випадках погрожують притягненням до кримінальної відповідальності. Запасів палива та  прісної води щодня становиться менше, вийти з озера Донузлав у відкрите море кораблі не мають змоги через те, що вихід заблокований затопленими кораблями, тому просимо Вас як найшвидше розглянути наше звернення та негайно прийняти відповідне рішення. Усі військовослужбовці нашої частини до теперішнього часу вірні  військовій присязі та українському народу та надіються на ваші негайні та адекватні рішення!", – наголошують військові.

 

Від УБОП. Керівництво України – зрадники! Військовим треба терміново робити хунту, інакше Росія піде далі. Є інсайд: наступний – Херсон, електрика та вода для Криму.

Донузлав, Кримм, моряки, українські, звернення, тральщик

Оцените статью: Українські моряки, яких заблокували на окупованій території в озері Донузлав, звернулись до керівництва держави - Вони вимагають прийняти хоч якісь компетентні рішення задля вирішення ситуауції в Криму

  • 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  (Голосов: 14)Комментарии
  • 21.03.2014 16:43Telemex 
  • >>Керівництво України – зрадники! полностью согласен. Пытаясь "сохранить рожу" они загоняют себя (а главное, и Народ в Украины) в еще большую задницу.... и все это ради призрачной "ВЛАСТИ". Если не можете взять на себя смелость - дайте народу и армии выбор!!!!!!
Для размещения комментариев, необходимо авторизироваться, Вы можете войти используя: Войти через loginza