"Небесная сотня" была расстреляна, чтобы послать на небеса тысячи…

Эта статья – финал расследования по расстрелам на Майдане. Так сказать, "підсумки" – очень точное и емкое слово! Потому что в основе лежат суммы – те, которые были уплачены "за молчание". И я подчеркиваю – вина в этом преступлении лежит не только на тех, кто отдавал команду стрелять, привозил оружие и стрелков, кто планировал эту спецоперацию, а потом прикрывал" ее участников – вина лежит и на украинских журналистах... 

Как создаются фейки и для чего они нужны?

Война – это не только там, где стреляют. И способов убийства человека сегодня разработано столько, что человечество может угробить себя раз двадцать. А то и больше. Современная война чрезвычайно технологична.  И один из способов ведения современной войны – информационные технологии. Которые тоже убивают. Постепенно.
Главная страницаНовости Украины
  →  
Кримська влада пограбувала укркаїнський "Ощадбанк" на 32,45 млн грн

Кримська влада пограбувала укркаїнський "Ощадбанк" на 32,45 млн грн

Платити пенсії кримським пенсіонерам та малозабезпеченим нічим

Распечатать | Просмотров:373
 Источник: УНИАН   21, Май, Среда, 18-23, 2014 

Влада Автономної республіки Крим сьогодні вивезла в невідомому напрямку 32,45 млн грн з державного сховища "Ощадбанку", і банк має намір відстоювати свої права, грубо порушені в результаті окупації Криму, в міжнародних інстанціях, повідомила прес-служба банку.


Банк нагадав, що 16 травня повідомляв про спроби влади Криму вилучити готівку зі сховища банку.

"Сьогодні кримські мародери пішли далі в своїх грабіжницьких діях. Так звана "самооборона" Криму за участї  керівника Мерцалова (радник самопроголошеного прем'єр-міністра Криму Володимир Мерцалов – УНІАН) вивезла в невідомому напрямку 32,45 млн грн. Саме ці гроші, згідно з рішенням правління "Ощадбанку" були призначені для виплат пенсіонерам, інвалідам, ветеранам, сім'ям з дітьми та іншим малозахищеним верствам населення", – йдеться в повідомленні.

 

У повідомленні підкреслюється, що банк позбавлений можливості виконувати свої зобов'язання перед кримськими клієнтами, і відповідальність за це лежить на уряді Російської Федерації і його окупаційний режим на півострові.

"Ощадбанк" докладе всі зусилля для відстоювання та захисту своїх майнових прав і інтересів, які були грубо порушені в результаті окупації Автономної Республіки Крим Російською Федерацією, в міжнародних інстанціях", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомляв УНІАН, 16 травня влада Криму намагалася вилучити 73 млн грн готівки у регіональному відділенні "Ощадбанку", про що на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління банку Андрій Пишний.

На початку квітня Пишний заявляв, щодо власності "Ощадбанку" і держави Україна в Криму здійснюється політичний рейдерське захоплення.

 

Від УБОП. Це тільки початок. Спочатку в кримської "влади" скінчилися гроші, потім скінчаться продукти, потім вода...І що, будуть грабувати далі?

Влада, Крим, вивезла, державного, сховища, "Ощадбанк", гроші

Оцените статью: Кримська влада пограбувала укркаїнський "Ощадбанк" на 32,45 млн грн - Платити пенсії кримським пенсіонерам та малозабезпеченим нічим

  • 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  (Голосов: 12)Для размещения комментариев, необходимо авторизироваться, Вы можете войти используя: Войти через loginza