"Небесная сотня" была расстреляна, чтобы послать на небеса тысячи…

Эта статья – финал расследования по расстрелам на Майдане. Так сказать, "підсумки" – очень точное и емкое слово! Потому что в основе лежат суммы – те, которые были уплачены "за молчание". И я подчеркиваю – вина в этом преступлении лежит не только на тех, кто отдавал команду стрелять, привозил оружие и стрелков, кто планировал эту спецоперацию, а потом прикрывал" ее участников – вина лежит и на украинских журналистах... 

Как создаются фейки и для чего они нужны?

Война – это не только там, где стреляют. И способов убийства человека сегодня разработано столько, что человечество может угробить себя раз двадцать. А то и больше. Современная война чрезвычайно технологична.  И один из способов ведения современной войны – информационные технологии. Которые тоже убивают. Постепенно.
Главная страницаНовости Украины
  →  
В МВС знайшли причину загибелі одеситів в Будинку профспілок

В МВС знайшли причину загибелі одеситів в Будинку профспілок

На думку правоохоронців, це був хлороформ

Распечатать | Просмотров:378
 Источник: Интерфакс-Украина   19, Май, Понедельник, 20-55, 2014 

В Одесі в Будинку профспілок, де 2 травня загинули кілька десятків людей, був виявлений хлороформ.

Таку заяву на брифінгу в понеділок зробив начальник Головного слідчого управління МВС України Віталій Сакал.

 

Кто зажигал в Одессе? Часть 1

 

За його словами, речовина знаходилася в будинку кілька днів. Зараз слідство встановлює, звідки вона там взялася, зазначив Сакал.

"У смітті і сажі, які були вилучені в результаті огляду приміщень Будинку профспілок, було виявлено таку речовину, як хлороформ. Вона відома всім: її використовують під час проведення хірургічних операцій, але звідки вона взялася в Будинку профспілок, ми зараз встановлюємо", – повідомив він.

"Вдихання парів хлороформу – є відповідний висновок експертизи – призводить до зупинки дихання, що і сталося у нас. 32 людини загинули (в Одесі 2 травня – ред.) не від високої температури, а в результаті впливу невідомої речовини, зупинки серця і задухи", – зазначив заявив Сакал.

 

Представник МВС також зазначив, що суміш, що містить хлороформ, знаходилася в Будинку профспілок кілька днів.

"За словами експертів, якщо вона довго знаходиться в повітрі і контактує з ним, то вона переходить у небезпечну речовину. І навіть не треба її нагрівання, його вдихання призводить до непоправних наслідків для здоров'я", – пояснив він.

 

Кто зажигал в Одессе? Часть 2

 

Сакал повідомив, що задля більш ретельного проведення експертизи українські правоохоронці звернулися до посольства Ізраїлю в Україні з проханням надати кваліфікованих експертів і допомогти українським фахівцям.

 

Как убивали одесситов в Доме Профсоюзов – детали сценария…

 

Як повідомляв УБОП, жертвами зіткнень в Одесі 2 травня стали 48 осіб. З них 32 людини загинули під час пожежі Будинку профспілок. При цьому раніше в МВС говорили про отруєння чадним газом, а не якою-небудь шкідливою речовиною.

 

Как Коломойский заказывал одесскую бойню. Слив телефонных разговоров. Обновлено

 

Від УБОП. Ну, так, еге ж, хлороформ, бо версію про інопланетян та смертельні промені, мабудь, Коломойський забракував?

Одеса, пожежа, загиблі, МВС, хлороформ

Оцените статью: В МВС знайшли причину загибелі одеситів в Будинку профспілок - На думку правоохоронців, це був хлороформ

  • 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  (Голосов: 14)Для размещения комментариев, необходимо авторизироваться, Вы можете войти используя: Войти через loginza