"Небесная сотня" была расстреляна, чтобы послать на небеса тысячи…

Эта статья – финал расследования по расстрелам на Майдане. Так сказать, "підсумки" – очень точное и емкое слово! Потому что в основе лежат суммы – те, которые были уплачены "за молчание". И я подчеркиваю – вина в этом преступлении лежит не только на тех, кто отдавал команду стрелять, привозил оружие и стрелков, кто планировал эту спецоперацию, а потом прикрывал" ее участников – вина лежит и на украинских журналистах... 

Как создаются фейки и для чего они нужны?

Война – это не только там, где стреляют. И способов убийства человека сегодня разработано столько, что человечество может угробить себя раз двадцать. А то и больше. Современная война чрезвычайно технологична.  И один из способов ведения современной войны – информационные технологии. Которые тоже убивают. Постепенно.
Главная страницаНовости Украины
  →  
В.о. міністра оборони України Тенюх пішов у відставку

В.о. міністра оборони України Тенюх пішов у відставку

Верховна Рада призначала в.о міністра оборони генерал-полковника Михайла Коваля

Распечатать | Просмотров:411
 Источник: Украинская правда   25, Март, Вторник, 16-23, 2014 

Виконувач обов'язків міністра оборони адмірал Ігор Тенюх подав у відставку. Про це він заявив під час свого виступу на засіданні Верховної Ради. Спікер Олександр Турчинов виніс на розгляд Ради відповідну постанову. За проголосували 197 депутатів, постанова не була прийнята.

 

За словами Тенюха, причиною такого кроку стала критика його дій на посаді голови оборонного відомства.

"Розуміючи, що декому не подобаються дії які я здійснюю як виконувач обов'язків міністра оборони, а також непорозуміння в питаннях, які піднімалися з першого дня і до сьогодні, стосовно автономної республіки… я за своє місце не тримаюсь і ніколи не тримався… у ситуація, яка склалася, якщо у керівництва є інше бачення й інші кандидатури, я не заперечую. І тому я, в.о. міністра оборони, адмірал Ігор Тенюх, подаю у відставку. Честь маю!", заявив він.

 

Тенюх коротко прокоментував свої дії на посаді голови Міноборони, яку він обіймає з 27 лютого. За його словами, відразу після свого призначення він негайно почав приводити війська у повну бойову готовність та займатися очищенням збройних сил.

"Останні вислови в пресі про так звану "недачу" наказів не відповідають дійсності. Зразу ж коли я зайшов кабінет, я віддав наказ (…) на використання зброї згідно зі статутами. Документи від 3 березня є. Після того, як був вбитий прапорщик при захопленні частини в Сімферополі був виданий повторний наказ про застосування зброї ", підкреслив Тенюх.

 

Як відомо, на адресу оборонного відомства неодноразово лунали закиди стосовно нерішучих дій, які призвели до втрати значної частини українських військових частин та кораблів в Криму. Зокрема моряки тральщика "Черкаси", який знаходиться на окупованій території в озері Донузлав смт. Новоозерне поширили звернення, у якому вони вимагали від керівництва прийняти конкретне рішення щодо подальших дій військових.

 

В Міноборони ці закиди відкидали, зазначаючи, що проведення військової операції, спрямованоъ на припинення діяльності на півострові загонів так званої "самооборони", яка підтримує сепаратистів, та російських військ, які ввійшли туди нелегально, спровокувало б вторгнення в материкову частину України.

Крім того, у відомстві заявляли, що підтримують зв'язок з частинами в Криму та направляють їм "чітки накази".

Рада провела повторне голосування щодо постанови про відставку Тенюха. За проголосували 228 депутатів.

 

Общественная группа "Украинский Крым" озвучила требования к правительству Украины. ВИДЕО

 

Верховна Рада призначала в.о міністра оборони генерал-полковника Михайла Коваля.

За відповідну постанову № 4353, подану спікером Олександром Турчиновим, проголосував 251 депутат.

Коваль після призначення подякував Тенюху. "Я вірю в збройні сили України", зазначив новопризначений голова оборонного відомства.

5 березня невідомі викрали Коваля біля військової частини під Ялтою. Через три години його відпустили, так і не надавши пояснень. За словами генерал-полковника, у викраденні брали участь російські військові.

 

Від УБОП. Нарешті хоч якісь дії. Запізно, тому що військових в Криму Україна вже втратила... Подивимось, як буде організована так звана передисклокація.

Міністр, оборони, України, Тенюх, відставка, Коваль

Оцените статью: В.о. міністра оборони України Тенюх пішов у відставку - Верховна Рада призначала в.о міністра оборони генерал-полковника Михайла Коваля

  • 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  (Голосов: 13)Для размещения комментариев, необходимо авторизироваться, Вы можете войти используя: Войти через loginza