"Небесная сотня" была расстреляна, чтобы послать на небеса тысячи…

Эта статья – финал расследования по расстрелам на Майдане. Так сказать, "підсумки" – очень точное и емкое слово! Потому что в основе лежат суммы – те, которые были уплачены "за молчание". И я подчеркиваю – вина в этом преступлении лежит не только на тех, кто отдавал команду стрелять, привозил оружие и стрелков, кто планировал эту спецоперацию, а потом прикрывал" ее участников – вина лежит и на украинских журналистах... 

Как создаются фейки и для чего они нужны?

Война – это не только там, где стреляют. И способов убийства человека сегодня разработано столько, что человечество может угробить себя раз двадцать. А то и больше. Современная война чрезвычайно технологична.  И один из способов ведения современной войны – информационные технологии. Которые тоже убивают. Постепенно.
Главная страницаНовости Украины
  →  
Військові України повідомили, що затримали двох членів незаконних збройних формувань

Військові України повідомили, що затримали двох членів незаконних збройних формувань

Один із затриманих повідомив, що проходив курс підготовки на базі однієї з військових частин на території Ростовської області

Распечатать | Просмотров:313
 Источник: УНИАН   21, Май, Среда, 16-37, 2014 

Українські силовики затримали двох членів незаконних збройних формувань, які проводили розвідувальні дії в місцях розташування блок-постів учасників антитерористичної операції. При затриманні у бойовиків вилучено 2 одиниці РПГ-26, 2 одиниці РПГ-7В, автомат АК-74 з під ствольним гранатометом, набої до автомату Калашникова, гранати для під ствольного гранатомету. Про це повідомляє Військове телебачення України.

На даний час затримані дають свідчення щодо своєї діяльності, яка спрямована на дестабілізацію ситуації у східних областях України.

 

Отримана інформація свідчить про активне залучення військовослужбовців Російської Федерації до підготовки бойовиків, які здійснюють терористичні акти на території України, займаються бандитизмом та вбивствами.

 

Так один із затриманих бойовиків повідомив, що проходив курс підготовки на базі однієї з військових частин на території Ростовської області. На військовому полігоні він та його спільники проходили навчання, в ході якого вивчав тактику ведення диверсійних дій, використання ПЗРК (переносний зенітно-ракетний комплекс) та РПГ (ручний протитанковий гранатомет). Також затримані надали іншу цінну інформацію, що буде корисною для українських силовиків під час виконання спеціальних задач в рамках антитерористичної операції.

 

Від УБОП. Бойовики, можливо, натуральні, але дуже завчено відповідає один з них на дуже вже однозначно сформульовані питання. Тому факт затримання є, але не факт, що все те, що сказав затриманний, відповідає дійсності, бо дуже схоже на фейкову манеру СБУ: і своїх бандити розстрілюють, і з офіцерами ФСБ  та ГРУ цей РЯДОВИЙ бойовик зустрічався, і сам Безлєр ему знаком.

Українські, силовики, затримали, військовослужбовців, Російської, Федерації

Оцените статью: Військові України повідомили, що затримали двох членів незаконних збройних формувань - Один із затриманих повідомив, що проходив курс підготовки на базі однієї з військових частин на території Ростовської області

  • 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  (Голосов: 11)Для размещения комментариев, необходимо авторизироваться, Вы можете войти используя: Войти через loginza